У кожній лікарні. Українцям готують приголомшливе нововведення. Приїдуть додому

У кожній центральній районній лікарні створять бригади медиків для виїзду на виклики, пов’язані з коронавірусом.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, всі штаби, які існували до цього, будуть ліквідовані або інтегровані у центральний штаб.

“Наступним моїм розпорядження буде доручення створити всім при центральних районних лікарнях мобільні бригади, які будуть складатися з водія і медичних працівників, щоб на виклики сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги, а також інших медичних працівників, ця бригада приїздила додому до людей, в яких буде підозра на коронавірусну хворобу, для забору зразків на проведення досліджень у вірусологічній лабораторії. Це зменшить мобільність людей, які відчувають, що мають симптоми коронавірусної хвороби, і це зменшить необхідність відвідувати чи сімейного лікаря, чи інші заклади охорони здоров’я, щоб здати аналіз. Найближчим часом ми повідомимо всіх про контактні телефони і про те, як це все працюватиме”, – розповів він.

Однак, за словами Ляшка, алгоритм дій при появі симптомів залишається незмінним – у першу чергу, треба зв’язатися зі своїм сімейним лікарем, який визначить подальшу тактику дій.

“Зараз досить багато залежить саме від вас, якщо ви будете дотримуватися карантину, обмежувати мобільність, використовувати такі засоби профілактики, як часте миття рук та обробка антисептиком, дотримання соціальної дистанції у 1,5 метри при спілкуванні з будь-ким, при відвідуванні громадських закладів надягати маску…, це нам дозволить стримати і розтягнути в часі можливе поширення коронавірусної хвороби на території України”, – наголосив заступник міністра.

Нагадаємо, 26 березня в Україні розпочав роботу оперативний штаб із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

Читайте також  Майже 300 тисяч українців живуть у сучасному рабстві, - антирейтинг

Керівником робіт призначено заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...