Італійці вилікували українку від коронавірусу за допомогою унікальної методики (відео)

Перша українка в Італії, якій вдалося побороти коронавірус, вже вдома, але 14 днів вона має залишатись на самоізоліяції. Загалом в інших країнах лікуються від недуги 27 українців.

Українці Павлині Шимбір з маленького селища на Вінничині вдалося вижити і одужати від коронавірусу завдяки італійському професору, який застосував для її лікування унікальну методику, хоча лікарі у приймальному відділенні були переконані у швидкій смерті жінки, пише ТСН.

Уже 10 років жінка працює в італійському містечку Медічина, яке зараз є бордовою зоною, тобто закрите звідусіль, і там захворіла на короновірус. Сталося це 3 тижні тому, а вчора вона нарешті почула заповітне “здорова”.

Жінка розповідає, що італійські медики її просто врятували, адже ускладнював хворобу ще й цукровий діабет. Лікували її експериментальним італійським методом, який схожий до лікування ревматизму.

“Мотед був придуманий італійським професором на лікуванні ревматоїдного артриту, документи у мене всі є, але інформація в них конфеденційна, щоб не почали виробляти щось подібне підпільно і не постраждали наші громадяни”, – розповідає Павліна.

Жінка додає, що за цим протоколом лікували всього лише 5 людей, але у всіх дуже швидка була позитивна динаміка. Лише на 4 добу відмічалось стрімке покращення.

Перша українка в Італії, якій вдалося побороти коронавірус, вже вдома, але 14 днів вона має залишатись на самоізоліяції. Два рази на тиждень її будуть везтимуть до лікарні і “вчитимуть” правильно дихати, щоб постраждалі легені насичувались киснем. Жінка розповіла, що їй видали антисептик, яким вона мусить користуватись при кожному торканні до якихось поверхонь. Вона з жахом згадує своє захворювання.

“Я тиждень була дома з температурою, але на четверту добу я перестала ставати на ноги, били страшні болі, навіть до волосся не могла доторкнутись, до вечора я не змогла набрати кисню. Мене швидка завезли до лікарні, в мене було лише 22% кисню, тож потрібен був аппарат ШВЛ, але їх вже там не було, мене перевозили”, – розповідає жінка.

Читайте також  Держава безкоштовно лікує лише важкі випадки коронавірусу - голова МОЗу

Допоки відбувалось транспортування, а це лише 15 хвилин, стан Павліни ще більше погіршився, в лікарню її доправили вже у критичному стані.

“Перша професорка сказала, що я вже все. Я ще була при тямі і я чула це і не розуміла, як можу бути “все”, якщо я чую це, я знала, що ще не кінець. Далі три дні в мене зникло з пам’яті. 56 годин я була на апараті штучної вентиляції легень. Зараз у мене просто подерта горловина, мені здається що там кров є”, – додає Павліна.

Загалом в інших країнах лікуються від недуги 27 українців.

Зазначимо, що за даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 29 березня в Україні 418 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 9 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина).

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...