610 грамів щастя: в перинатальному центрі виходили немовля, яке народилось на 24 тижні

Майже три місяці лікарі боролись за життя дитини, яка народилась передчасно: її вага була лише 610 грамів. 

Про щасливу історію Софійки розповіла завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених Тернопільського обласного перинатального центру Неля Скубенко.

– Сьогодні ми виписуємо з відділу реанімації новонароджених малюка, який народився на 24 тижні, вагою 610 г. Довгих 86 днів, з них на ШВЛ –70, з декільками спробами відключення.

Дуже часто опускались руки, думала, прийду, а її вже немає……… але всі молодці!!! І наш колектив і батьки і сама Софійка!!! І сьогодні велика біла машина з мигалками повезла її через все місто у іншу лікарню….. доліковуватися, довиходжуватися….. Нехай дорога додому буде тобі легкою, наша Дюймовочка Софійка!!!, – написала на своїй фейсбук-сторінці Неля Скубенко.

Довідково: Згідно зі статистикою, яку наводить американський портал для вагітних та батьків Verywell Family, близько 11,4 % всіх вагітностей закінчуються передчасно.

З них понад 70% народжуються між 34 та 36 тижнем вагітності. 12% – між 32 та 33 тижнями. 10% – між 28 та 32 тижнями. 6% народжуються на терміні до 28 тижнів. Коефіцієнти виживання (орієнтовні, виходячи з кількох факторів): Немовлята, народжені на 23 тижні, мають 17-відсотковий шанс вижити. Діти, народжені на 24 тижні, – 39 відсотків шансу на виживання. Немовлята, народжені на 25 тижні, – 50-відсотковий шанс. Немовлята, народжені в 26 тижнів, мають 80-відсотковий шанс вижити. Діти, народжені на 27 тижні, – 90%. Немовлята, народжені між 28-31 тижнями, мають 90-95 відсотків шансу на виживання. Немовлята, народжені між 32-33 тижнями, мають 95-відсотковий шанс вижити. Більшість дітей, народжених у 34 тижні або більше, мають таку ж ймовірність виживання, як і доношене немовля.

Читайте також  «Молоді і талановиті, так любили життя»: ЗМІ розповіли про загиблих у моторошній аварії під Одесою (фото)

Доношеними вважають дітей, які народились між 37 і 42 тижнями.

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...