Настоятель катедри розповів, як франківці зможуть освятити вербу і паску

У зв’язку з пандемією в Україні та в світі свій звичний ритм існування змінили всі установи. Не винятком є і Церква.

Чи зможуть парафіяни прийти до своїх храмів на Великдень? Як планують в Архікатедральному соборі освячувати паски, розповів настоятель Архікатедрального собору Святого Воскресіння м. Івано-Франківська отець-митрат Юрій Новіцький, пише Бліц-Інфо з посиланням на сайт Архієпархії.

“Жодної проблеми тут не бачимо. Освячення розпочнемо у суботу о 12- ій годині. Як тільки люди підходитимуть по 20-30 осіб, будемо просити їх ставати на відстані два метри одні від одних. І відразу після освячення кошиків вони зможуть іти додому. В минулі роки ми освячували з 17-ї години, тому о 19-ій був пік, приходило кілька сотень і навіть тисяча вірних. Цього року розтягнемо цей процес на два дні. Про це додатково оголосимо через ЗМІ”, – каже настоятель.

На думку о. Юрія, своєрідною репетицією буде Вербна неділя.

“Будемо просити людей ставати на Майдані Шептиць- кого, по вулиці Низовій, біля Ратуші на відстані метр-два одні від одних. Буде кілька Святих Літургій, тому люди зможуть прийти в різний час. У великодню п’ятницю, коли виставимо плащаницю, то люди зможуть просто підійти і обійти її, без цілування, биття поклонів. Маємо зрозуміти, що живемо в такий час, коли потрібно слухати лікарів, експертів, дотримуючись гігієни”,- підсумував священник.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...