Пам’яті Романа Вірастюка в області влаштують пробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці

13 вересня у Тлумацькому районі Івано-Франківської області проведуть пробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці пам’яті відомого прикарпатського спортсмена та державного діяча Романа Вірастюка.

Стартує пробіг у Клубівцях Тлумацького району, а завершиться у селі Нижнів, на березі Дністра і матиме три дистанції – від 500 метрів до 15,8 кілометрів. Ідея заходу належить Дмитру Романишину, співорганізаторами є спортивний клуб “Каменяр” та ІФ КО ФСТ “Україна”, пише “Галка”.

Пробіг пройде місцями, де на початку ХХ століття була колія між містами Станіславівщини та Тернопільщини.

“Історично склалося, що в області – за часів Австро-Угорщини проходила трансверсальна залізниця. З’єднувала міста Івано-Франківщини і Тернопільщини. У перших роках ХХ століття потяг зі Станиславова ходив 1 раз: відправлення — 10.00, у Бучачі — 14.39. Вже у 1914 р. було 3 потяги. Логістично шлях пролягав через станцію Нижнів. Вона була вантажно-пасажирською. Залізнична лінія: Станиславів – Монастириська – Бучач – Гусятин – Ярмолинці знищена частково у 1944 році нацистами та цілковито комуняками. У нас виникла ідея розробити постійно діючу трасу для трейлу і кросу, веломаршрути, відновити цілковито дорогу місцевого значення. Роман Вірастюк підтримав ідею проведення трейлу, але… Це прояв поваги до Романа! В рамках трейлу буде гастрофестиваль, атракції для дітей і дорослих, концертна програма. Організатори займаються пошуком партнерів та спонсорів”, – розповів “Галці” співорганізатор заходу Олександр Фотуйма.

Перша дистація має протяжність 15,8 км. (колишня ж/д станція Тлумач -Палагичі ) – це доросла дистанція від 18 років. Друга юнацька дистанція – 3 км (від 15-17 р). Третя – дитяча 500 м (від 11-14 р).

Покриття траси ґрунтове. Маршрут пролягатиме вздовж автошляху Н-18. Рух транспортних засобів під час проведення змагань буде обмежено частково у зонах старту. Та в одному місці перетину траси із дорогою Н-18 поліцією буде обмежено рух автотранспорту. Маршрут буде забезпечено двома пунктами гідратації.

Читайте також  На Прикарпатті вода знесла міст. ВІДЕО

Дистанції: 15,8 км від 18 років, 3 км діти від 15 до 17 років, 500м діти від 10 до 14 років.
Вартість реєстрації:

15,8 км — 200 грн. до 01.04
3 км, 500 м — безкоштовно

Нагадаємо,колишній капітан Олімпійської збірної України, директор Департаменту олімпійського спорту Мінспорту Роман Вірастюк помер 27 липня 2019 року.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...