Всесвітньовідомий український економіст Роман Шеремета прочитав лекцію для студентів Івано-Франківського університету нафти і газу (фото+відео).

Сьогодні, 31 серпня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась прес-конференція ректора ІФНТУНГ,академіка НАН України Євстахія Крижанівського та колишнього студента університету,найкращого українця-економіста,за версією журналу Forbes Романа Шеремети.

dJKcTk2PwGQ

Випускник ІФНТУНГ Роман Шеремета увійшов до лідерів журналу Forbes і займає/ділить 1-2 місця. Колишній студент університету – кращий український економіст світу навчався у закладі з 1999 по 2003 роки. Отримав диплом бакалавра за напрямом “Економіка підприємства”, в 2003 році емігрував до США

Сьогодні Роман Шеремета – доцент кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв і спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор, входить до складу редколегії видання «Journal of Economic Behavior and Organization» з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide. Роман Шеремета опублікував понад 40 наукових статей і є одним із найбільш цитованих економістів в рецензованих журналах.

Як відмітив на початку зустрічі ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, прекрасним є те, що випускники університету досягають таких вершин.

«Університет ініціює багато програм. Потрібні тільки механізми економічної реалізації відповідних ідей. Чудесно,що наші випускники досягають таких вершин і сьогодні ми можемо уже спільно напрацьований механізм комплексно,більш загально,залучаючи більше коло держави,розглядати серйозні проблеми,які є в нашій державі. Є багато економічних проблем,але я думаю, якщо б нам вдалось вирішити проблему підвищення енергетичної безпеки держави – це стало б полегшенням в усіх інших площинах діяльності економіки нашої держави», – зазначив Є. Крижанівський.

Роман Шеремета поділився приємними спогадами про університет та рідне місто. За його спостереженнями багато позитивних зрушень сталися в Україні та зокрема в Івано-Франківську,незважаючи на зовнішні та внутрішні фактори, які цьому суперечать.

«Зі своєї сторони я готовий і хочу допомагати. Після того, як Україна почала зазнавати агресії від Росії і виникли всі ці проблеми, українська спілка закордоном дуже консолідувалася, як ніколи. Ми були патріотами,але зараз стали на голову вищими патріотами. Ми лобіюємо зараз навіть в американські закони,які би в певній мірі були вигідні для України. До прикладу ми створили петицію про скасування візового режиму до президента Обами, яку підписали більше ста тисяч американців і українців. Цього не сталося, проте Америка дозволила відкривати візу до десяти років.Тому набагато легше це зараз зробити,ніж було колись. Тобто якісь позитивні кроки уже є», – розповів Р. Шеремета.

Світовий економіст також зазначив, що Україна має величезний потенціал, адже нас дуже хороша середня освіта, просто країні потрібно допомогти.

Щодо підготовки українських економістів, Роман Шеремета радить ставити акцент на якості освіти :

 

Завтра, 1 вересня, у День знань Роман Шеремета візьме участь в урочистій посвяті студентів ІФНТУНГ та прочитає лекцію для викладачів, студентів ІФНТУНГ та всіх охочих.

Лекція відбудеться о 12.00 за адресою: Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, аудиторія 7.101.

 

 

РЕКЛАМА:
загрузка...