Підпал будівлі “Інтера”: коротко про головне

Увечері 4 вересня сталося загоряння будівлі, де розташовується офіс компанії “Національні інформаційні системи”, яка виробляє передачі для телеканалу “Інтер”.

722669

Почалося все з акції протесту під стінами каналу. Активісти виступали проти проросійської орієнтації мовника.

Вони, зокрема, тримали в руках плакати “Інтер – агент Москви”. Відповідний напис з’явився згодом і біля головного входу.

Пізніше з’явилась інформація, що горить і сама будівля. За версією каналу, люди, які пікетували будівлю, якимось чином проникли всередину та кинули запалювальні бомби на електроніку та апаратуру. Відтак, вигорів телевізійний комплекс програми “Подробности”.

Також протестувальники організували підпал неподалік від пункту охорони. У підсумку біля будівлі знайшли й протитанкову міну.

У ДСНС своєю чергою заявили, що будівлю підпалювали двічі.

Унаслідок пожежі було заблоковано співробітників телекомпанії, які перебували на верхніх поверхах. Вони надихалися димом, і змушені були звернутися до медиків.

Очільник МВС Арсен Аваков повідомив, що таких людей щонайменше три, щоправда серед них є один із пікетувальників.

На самому ж “Інтері” інцидент назвали збройним нападом. За словами журналіста Руслана Смещука, невідомі також відібрали в оператора й відеокамеру.

Крім того, співробітники каналу підкреслили, що одна з їхніх колег пошкодила ногу.

У Поліції розповіли, що їм вдалося затримати кількох осіб, причетних до підпалу. За словами Арсена Авакова, всі вони є колишніми військовослужбовцями 30-ї бригади Збройних сил України.

Інтер, підпал, Київ

РЕКЛАМА:
загрузка...