“Зустріч з вірусом може стати фатальною”: Алла Мазур відверто розповіла про свій стан та звернулася до українців

Відома телеведуча каналу “1+1” Алла Мазур, яка бореться з онкологічним захворюванням, розповіла про своє самопочуття та звернулася до українців.

“Дорогі друзі, ми знову разом! Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно – показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи – в команду “ТСН-тижня”, з якою не втрачали зв’язку ні на день, і в студію: де весь цей час були на інформаційній передовій мої улюблені колеги. Всім ще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалась”, – пише ведуча.

Вона зазначила, що повертається тоді, коли про здоров’я мусить думати вся країна, навіть весь світ.

“Хочу попросити вас про одну річ. Ми всі втомились від карантину і закритих приміщень. Всім хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам’ятаймо: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце – пригадайте, що поряд з тими, у кому вже оселився вірус, але ще себе не виявив, можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом. Ті, хто ще лікується від онко, або тільки недавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції, або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною. Маска, яку носимо правильно і в потрібному місці, і соціальна дистанція, до якої нас закликають – це не тільки наша особиста справа. Для когось, це справді питання життя. Нехай у кожного з нас воно буде довгим і щасливим”, – резюмувала Алла Мазур.

Дорогі друзі, ми знову разом!🙂✌ Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно -…

Gepostet von Алла Мазур am Dienstag, 19. Mai 2020

 

Читайте також  Не треба жити з мyдaкамu і навіть бути з ними не треба. Бережіть себе від них, ЖІНКИ!

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...