Зеленські привітали українців із Днем вишиванки

Президент України Володимир Зеленський привітав співвітчизників із Всесвітнім днем вишиванки.

На офіційному каналі президента у Telegram опублікували фото глави держави разом із дружиною Оленою. Обоє були вдягнені у яскраві вишиванки.

“Із Всесвітнім днем вишиванки!”, – підписано фото.

Як додали у пресслужбі Офісу президента у Telegram, до Всесвітнього дня вишиванки президент і перша леді відправили подарунки лідерам країн світу – традиційні українські вишивані сорочки. Символічні подарунки, які несуть у собі частину української історії та культури, отримали президенти та перші леді Сполучених Штатів Америки, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та інших країн.

“21 травня Україна відзначає День вишиванки – свято, покликане берегти й шанувати давні традиції нашого народу. Вишиванка – самобутній код нашого етносу із зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами та символами. Зі щирим серцем хочемо поділитися з вами частинкою української історії та автентики”, – написали Зеленські в супровідному листі.

Нагадаємо, 21 травня в Україні відзначається День вишиванки. Це свято було засноване не так давно – у 2006 році, але за цей час встигло стати популярним не лише в нашій країні, а й за кордоном.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...