У Галичі на Замковій горі планують розмістити ресторан

Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Володимир Олійник, «75% галичан підтримує розміщення ресторану на Замковій горі.

Оголошуємо пошук інвесторів!» – пише «Західний кур’єр».

Раніше він повідомляв, що директор заповідника «Давній Галич» готовий піти на зустріч ініціаторам проекту «Мільйон туристів у Галичі» і дати дозвіл на облаштування кафе або ресторану на Замковій горі.

«Минулого року серед пропозицій як зробити наше місто більш привабливим для туристів та що може стати цікавим магнітом неодноразово лунала ідея — створення ресторану на Замковій горі.
Вважаємо, що ідея має право на життя, однак варто обговорити її. Дирекція заповідника підтримує таку ідею ініціативної групи “Мільйон туристів в Галичі“
Тому оголошуємо онлайн-слухання, де ви можете висловити свою думку, внести зауваження та побажання.

Вважаємо, що одними з ключових вимог до майбутнього інвестора мають бути:
1. Для забезпечення функціонування ресторану, споруда має бути тимчасовою і без фундаменту, щоб зберегти архітектурну спадщину,
2. Договір про можливість здійснення підприємницької діяльності може бути укладений на 5 років.
3. Інвестори беруть на себе зобов’язання рекламними та піар-методами збільшувати туристичну привабливість Галича та Замку.
4. Можливість розміщувати вуличні столики
5. Підтримка чистоти та порядку на території
Чекаємо вашої думки щодо такої ідеї в коментарях. Також готові вислухати вашу думку офлайн, як тільки дозволять це умови карантину!» – йшлося у повідомленнях про оголошення опитування.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...