Команда «Ревізора» завітала на ревізію до Коломиї та Яремча (ВІДЕО)

Команда “Ревізора” провела ретельні перевірки в закладах Коломиї, а також зазирнула на найпопулярніший ринок українських сувенірів, який знаходиться поруч із мальовничим водоспадом в Яремче.

 

Та замість звичної карпатської гостинності “Ревізор” зустріли перелякані і розгублені погляди. Побачивши Вадима Абрамова і Анну Жижу з операторами, деякі продавці і взагалі… зачиняли свої точки і розбігалися, пишуть ”Вікна” з посиланням на Новий канал.

revizor

Зумівши зловити нарешті одну продавщицю, ведучі почали перевіряти, що ж вона може запропонувати покупцям. Побачивши старовинну дублянку ручної роботи (їй, як виявилося, більше 50 років!), Вадим навіть не стримався і приміряв. Купити, правда, не наважився – дорого.

Але, що найбільше вразило Аню і Вадима в цій торговій точці, так це продавщиця, яка розмовляє французькою!

Однак не обійшлося і без неприємних відкриттів. Вирішивши перевірити один із товарів на ринку, який вже встигли продати туристу з Одеси, “Ревізор” виявив, що він наполовину складається з синтетики! А покупцю його представили як 100% натуральний. Чи є такий обман звичною справою на цьому ринку?

Крім цього, команда проекту побувала в туристичній Коломиї і відшукала там не зовсім приємні моменти. Ресторан, який вражає красивим дизайном – з розвішеними навколо вишиванками, рушниками та килимами ручної роботи, а також стіни якого заповнені автографами українських і польських зірок, виявився не настільки хорошим щодо чистоти.

РЕКЛАМА: