Зустріч світла і темряви. Як дожити до затемнення і не наламати дров

Коридор місячних затемнень, який закінчиться 16 вересня, потрібно пережити із особливою обережністю.  Якщо ви відчуваєте емоційну напругу, не стримуєте своїх емоцій, намагаєтеся посваритися навіть із найближчими людьми, тоді вітаю – на вас впливає коридор місячних затемнень, який має закінчитися 16 вересня.article11424-jpg-pagespeed-ce-x7xyozfu2l

 

Для особливо чуттєвих людей період емоційних і життєвих потрясінь може тривати аж до осіннього рівнодення, кельтського свята під назвою Мабон, яке цьогоріч припадає на 22 вересня. І хоча до нього залишилося небагато часу, агресія у вас і ваших близьких може значно зрости. Але щоб успішно закінчити цей нелегкий астрологічний період, ви можете скористатися такими порадами:

1. Минуле буде стукатися у ваші двері: можливо, колишні друзі або коханий різко захочуть до вас повернутися. Залиште їх там, де вони є – у минулому. Щільно закрийте ці двері, а майбутнє затемнення добряче їх запечатає. Якщо щось закінчилося, то не варто хапатися за це і витягувати на поверхню. Наприклад, минулі стосунки не будуть життєздатними, ви лише вичерпаєте свої сили, емоції та потенціал. Спробуйте відпустити із миром, навіть якщо із вашої душі “вирвали” цілі шматки. Це тільки на краще. Склеїти те, що було розбите, не вдасться.

2. Не плануйте нічого в цей період. Для планування найкраще підходить період молодого місяця, а не затемнення. Краще розслабтеся і мрійте. Ваші мрії і бажання мають бути пов’язані із забуттям минулого і надіями на краще. Усвідомте, чого ви хочете насправді. Знищіть ілюзії про себе, хибні уявлення і прийміть себе такими, якими ви є. Це хороший час, щоб позбутися страхів. Читайте також: Чого побоюватися в “коридорі затемнень”

3. Будьте обережні із харчуванням, кістками, снами і знаками. Перша порада цілком доцільна: аби уникнути осінньої депресії, їжте більше злаків та сезонних овочів і фруктів. Щодо кісток, то можливі переломи, удари, тріщини, тому намагайтеся ходити обережно і не травмувати себе. Якщо ви не вмієте трактувати сни, а довіряєте трактуванням із Інтернету, то теж будьте обережні. У період коридору затемнень це може призвести до хибних висновків і дій. Темрява затемнення ще не подолана, тому не піддавайтеся її хаосу. Це лише ігри вашого розуму.

Читайте також  Оргазм сприяє схудненню

4. Трішки про любов та дружбу: якщо у вас є претенденти на руку і серце, душу і тіло, то не виключено, що в цей період вони прийдуть із обручкою і пропозицією. Але не варто поспішати і до 16 вересня, часу “кривавого місяця”, краще не вступати у шлюб. Пари, які укладуть союз після цієї дати і до часу осіннього рівнодення, матимуть бурхливі, але дуже міцні стосунки. Також період коридору затемнень – чудовий тест на дружбу: затемнення підсвічують погане і виявляють хороше. Тому ви відразу зможете зрозуміти, хто вам справжній друг, а хто тільки паразитує на вас. Довіряйте протягом цього періоду діям, а не словам.

5. Навіть якщо все дістало і дуже хочеться звільнитися, не ламайте дров, краще зачекайте, поки не пройде період затемнень, і у вас не з’явиться нова пропозиція про роботу. Перевіряйте документи, які ви підписуєте: вони можуть бути неправильно складені або із помилками. Тут дається взнаки вплив періоду ретроградного Меркурія. Намагайтеся не витрачати значні кошти, бо великі капіталовкладення не принесуть необхідного ефекту. Тому це поганий час для старту ремонту або придбання будинку чи квартири. Зачекайте лише кілька днів. І найголовніше – цей період просто треба пережити із обережністю. Але сприймайте всі ці магічні поради раціонально і порівнюйте із власним життям, адже, якщо в цей час ви почуваєтеся пречудово, то осміюйтеся на дії!

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...