Франківські лікарні не прийматимуть пацієнтів із коронавірусом

В Івано-Франківську наразі є 281 особа з коронавірусом у міських лікарнях.

Сьогодні, 2 липня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що статистика захворювання на коронавірус погіршилася, пише Depo.Прикарпаття з посиланням на “ГК”.

У ранковому прямому ефірі мер сказав, що кількість хворих збільшується щодня. Наразі є 281 особа з коронавірусом у міських лікарнях.

“Тривожні цифри, бо це показник кінця квітня, тоді у нас було найбільше хворих. Тому прийняли рішення, що наразі не будемо приймати пацієнтів. Будемо їх скеровувати в обласну інфекційну лікарню, а також у Калуську міську лікарню. Робимо це для того, щоб частину пацієнтів виписати”, – говорить міський голова.

За словами мера, в обласній інфекційній лікарні є 46 франківців: 4 потупило минулої доби. А 13 пацієнтів учора госпіталізували у міські лікарні з коронавірусом. У реанімаціях перебувають 14 пацієнтів, на апараті ШВЛ один пацієнт.

Мер каже, що у червні стався найбільший приріст смертей. Торік у червні поховали 97 осіб, у 2018 році – 100 осіб, а цього року – 130 осіб.

“Це не тільки коронавірус, але статистика сумна”, – каже Руслан Марцінків.

Також мер розповів що франківцям проводять тести ІФА. Наразі протестували 1331 осіб. З них 35,5% коронавірусом перехворіли, а 10% – ще хворі.

Нагадаємо, що на Прикарпатті за добу зафіксовано 51 новий випадок та одна смерть.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...