Прем’єр Словаччини звинуватив Україну в порушенні Мінських угод

Прем’єр Словаччини заявив, що Україна в меншій мірі виконує Мінські угоди, ніж Росія, і не є “хорошим хлопцем”

Україна робить менше для виконання мінських угод, ніж Росія. Про це заявив в інтерв’ю Reuters прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, закликаючи Європейський Союз зняти санкції проти Росії.

181889

Новини за темою: Медведєв видалив із твіттера повідомлення зі словами “Крим остаточно стане нашим”
“Говорячи про реалізацію мінського угоди, треба сказати ясно, що обидві сторони порушують його. Насправді, якщо б ми провели перевірку того, як Україна виконує його, ви б сказали, що Україна виконує його навіть менше, ніж Росія. Це не правда, що Україна є гарним хлопцем, і Росія є поганим хлопцем”, – зазначив Фіцо.

Словацький прем’єр заявив, що санкції проти РФ виявилися неефективними, шкодять Європейського Союзу та економічним інтересам Словаччини. Однак він додав, що буде поважати солідарну позицію ЄС з цього питання.
3 червня 2015 року прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо під час зустрічі з головою Держдуми Росії Сергієм Наришкіним заявив, що необхідно припинити “змагання” ЄС в санкціях з Росією. 7 червня 2015 року він зазначив, що економічні санкції проти Росії негативно відбиваються на словацькій економіці. Відзначимо, що, незважаючи на порушення режиму “тиші” бойовиками, Україна продовжує дотримуватися Мінських домовленостей.

РЕКЛАМА:
загрузка...