«Калинова слобода» – зразок комплексного благоустрою (фото)

Ніби нещодавно було введене в експлуатацію унікальне містечко «Калинова слобода», а вже добігає кінця спорудження другої черги цього оригінального та мальовничого житлового об’єкта.Причому, як і в першій черзі, проектанти й будівельники доклали максимум зусиль, щоб зберегти у новоселів повне відчуття затишку, комфорту та єднання людини з природою.

cd0sfuzby3y

Крім існуючих багаторічних дерев, тут ще на стадії будівництва були висаджені сотні молодих дерев і декоративних кущів, котрі вже встигли підрости. Зелені газони завжди политі й доглянуті, тому милують око яскравими кольорами аж до пізньої осені.

По всій території «Калинової слободи» прокладені комфортні прогулянкові алеї та велосипедні доріжки. Облаштована велика кількість сучасних дитячих майданчиків з оригінальними атракціонами. Триває благоустрій відпочинкової зони найбільшого у містечку озера.

Поруч є сучасний стадіон для міні-футболу із синтетичним покриттям і якісним освітленням. Також у другій черзі «Калинової слободи»споруджені два баскетбольно-волейбольні спортмайданчики.Крім того, планується розміщення ще одного сучасноговсепогодного тренажерного комплексу.

Одним словом, на новоселів «Калинової слободи» чекають не просто комфортабельні квартири, а цілісне затишне середовище, де є все для того, щоб насолоджуватися життям.

6ajfb9ecofu

9r0sx5uy85s

9smm_djim7g

ec0qkdyuwlo

hdj-k8yujoc

hr5n-w7otp4

kg2any2kfca

mzmvjd1ibi

rqkph_nfq4s

urna3bhndcm

РЕКЛАМА:
загрузка...